Facebook

postheadericon KOLUMBIA/BELLO: Promocja naszej Świątyni w mediach

BELLO.jpgNa początku października bieżącego roku nasz kościół parafialny odwiedziła ekipa telewizyjna z programu Más que Bello (Więcej jak piękne). Nasza radość jest tym większa, że z 56 parafii w Bello, jako jeden z trzech został wybrany nasz kościół.

Już po kilku dniach mogliśmy oglądać w mediach zmontowany materiał. Kilkunastominutowy, profesjonalny film przedstawia trzy kościoły z naszego miasta. Kaplicę Hatoviejo, Iglesia de Nuestra Señora del Rosario (Kościół Matki Bożej Różańcowej) i naszą świątynię La Epifanía (Objawienia).

W ostatniej trzeciej części (od 11 minuty i 55 sekundy) możemy oglądać nasz kościół i wsłuchać się w krótką historię parafii. Raduje nas fakt wspomnienia w materiale o promocji kultu Miłosierdzia Bożego realizowanego przez wspólnotę kapłanów z Polski.

Warto zwrócić uwagę na odrestaurowane wnętrze świątyni. To z okazji przypadającego w przyszłym roku Jubileuszu 50-lecia parafii. Kościół został odmalowany, wymieniona została posadzka. Odrestaurowano także ławki oraz figury.

Zapraszam do obejrzenia opisywanego materiału na oficjalnej stronie miasta Bello.: Más que Bello #5

Ks. Dominik Kaczmarek SAC

 
WARTO WŁĄCZYĆ SIĘ
WARTO POSŁUCHAĆ
WARTO WIEDZIEĆ
Reklama