Facebook

postheadericon DOKUMENTACJA ZAK

postheadericon KRK ZAK: Propozycje formacyjne na rok 2014

zak-folder-1.jpgW ostatnim czasie Sekretariat Krajowej Rady Koordynacyjnej ZAK przygotował folder zawierający informacje o wydarzeniach formacyjnych zaplanowanych na rok 2014. Wśród nich są rekolekcje i sesje formacyjne dla członków Zjednoczenia, jak i dla wszystkich zainteresowanych naszym pallotyńskim charyzmatem. Różnorodność tych propozycji sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Bardzo serdecznie dziękujemy ks. Józefowi Nowakowi SAC i wydawnictwu „Apostolicum” za pomoc w przygotowaniu i w wydrukowaniu folderu. Wszystkich, którzy chcieliby otrzymać foldery prosimy i kontakt z Sekretariatem ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

S. Anna Ozon SAC
Sekretarz KRK ZAK

>>>DO POBRANIA: Propozycje formacyjne (folder)

 

postheadericon BIULETYN ZAK nr 3: Krzyż Pallottiego powrócił do Rzymu

krzyz-p-3.jpgW niedzielę 16 czerwca 2013 r. krzyż-relikwia św. Wincentego Pallottiego powrócił z Polski pod opiekę Domu Generalnego Sióstr Pallotynek w Rzymie. Ks. Mariusz Małkiewicz SAC, dyrektor Instytutu Pallottiego w Konstancinie i tymczasowy Kustosz Krzyża, dokonał uroczystego przekazania go podczas porannej Mszy św. sprawowanej z udziałem sióstr Domu Generalnego i Prokury.

Podczas pielgrzymowania wokół krzyża gromadziły się tysiące ludzi, aby w modlitwie przedstawiać Bogu swoje troski i radości. Krzyż-relikwia św. Założyciela pielgrzymował przez ponad rok odwiedzając Polskę, Słowację, Czechy, Ukrainę i Białoruś ukazując bogactwo wiary i pobożności nie tylko członków ZAK, ale wszystkich modlących się przy nim. Niech Bóg będzie uwielbiony za ten szczególny czas łaski i umocnienia naszej wiary. Niech dobry Bóg sprawi, by owoce tego czasu dojrzewały w każdym z nas.

>>>DO POBRANIA: Biuletyn ZAK nr 3

 
WARTO WŁĄCZYĆ SIĘ
WARTO POSŁUCHAĆ
WARTO WIEDZIEĆ
Reklama