Facebook

postheadericon ZĄBKI: Spotkanie wspólnotowe grupy wykonującej różańce misyjne

spotkanie-grupy-misjnej.jpg

W trwającym Tygodniu Misyjnym, 25 września 2017 r., odbyło się doroczne spotkanie grupy osób z Wołomina, Helenowa, Ząbek i Warszawy zaangażowanych w wykonywanie różańców misyjnych. Spotkanie miało miejsce w siedzibie Sekretariatu Misyjnego w Ząbkach. Uczestnicy spotkania modlili się w intencjach misyjnych podczas Mszy Świętej koncelebrowanej, której przewodniczył ks. dr Grzegorz Młodawski SAC, dyrektor ds. Misji i Pomostu. W czasie Eucharystii ks. Emilian Sigel SAC, rekolekcjonista, przybliżył wszystkim treść orędzia fatimskiego.

Po Mszy Świętej uczestnicy kontynuowali modlitwę podczas adoracji Najświętszego Sakramentu. Grupa podjęła modlitwę za misjonarza, ks. Zbigniewa Pawłowskiego SAC, w ramach Apostolatu MARGARETKA (7 osób modli się stale, każda w wybranym dniu tygodnia).

Spotkanie Współpracowników Misyjnych zakończyło się agapą, przy kawie i ciasteczku. W czasie agapy świadectwo misyjne dał ks. Tadeusz Bazan SAC, były misjonarz w Rwandzie, Wybrzeżu Kości Słoniowej i Ukrainie. Dziękujemy wszystkim za modlitwę i obecność, a przede wszystkim za wielkoduszną pomoc świadczoną misjom poprzez wykonywane różańce.

Br. Adam Fułek SAC

 
WARTO WŁĄCZYĆ SIĘ
WARTO POSŁUCHAĆ
WARTO WIEDZIEĆ
Reklama