Facebook

postheadericon OŁTARZEW/WSD SAC: Jezus – Źródło Życia

misterium.jpgSerdecznie zapraszamy do obejrzenia Misterium Męki Pańskiej, które będzie wystawiane w teatrze Wyższego Seminarium Duchownego Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego w Ołtarzewie. Tegoroczne misterium nosi tytuł: Jezus – Źródło Życia i zostało przygotowane na podstawie Ewangelii wg św. Jana. Autorem scenariusza i reżyserem jest Maciej Krzywiński SAC, alumn V roku pallotyńskiego seminarium. Liczba miejsc ograniczona!

Misterium Męki Pańskiej będzie wystawiane w soboty Wielkiego Postu, począwszy od 11 marca 2017 r. (18.III; 25.III; 01.IV; 08.IV). Pierwsze granie rozpocznie się o godzinie 14:00, a kolejne o 16:30.

Rezerwacji miejsc można dokonać dzwoniąc pod numer 535-342-884.

Al. Michał Owczarz SAC będzie służył pomocą od poniedziałku do soboty w godzinach 14:00-20:00. Liczba miejsc jest ograniczona (300 osób).

Prosimy o potwierdzenie przybycia maksymalnie dwa tygodnie przed planowaną wizytą.

Jest możliwość oprowadzenia Państwa lub grupy po najważniejszych miejscach pallotyńskiego seminarium. Chęć tę należy zgłosić potwierdzając obecność na Misterium.

Misterium Męki Pańskiej A. D. 2017 będzie wystawiane po raz pierwszy w wyremontowanej sali teatralnej WSD SAC w Ołtarzewie.

 
WARTO WŁĄCZYĆ SIĘ
WARTO POSŁUCHAĆ
WARTO WIEDZIEĆ
Reklama