Facebook

postheadericon PUBLIKACJE/INSTYTUT PALLOTTIEGO: Codzienna pamięć praktyczna i 33 punkty

ip.jpgStaraniem Instytutu Pallottiego w Polsce ukazała się właśnie książka zawierającej dwa fundamentalne teksty naszego Założyciela: Codzienna pamięć praktyczna i 33 punkty. Jej kieszonkowy format ma stać się zachętą, by mieć ją zawsze przy sobie, w pobliżu, pod ręką, by wraz z Pallottim szukać sposobu, jak naśladować Jezusa w naszej codzienności.

Mamy nadzieję, że ta niewielka książeczka, odsłoni swoją tajemnicę nie tylko temu, kto ją będzie czytał, ale temu, kto odważy się, by według niej żyć. Jest naszym marzeniem, by stała się ona nie tyle kolejną pozycją na naszych bibliotecznych półkach, co raczej skarbem, który będziemy chcieli wciąż na nowo odkrywać i pokazywać światu.

Zachęcamy zatem do jej zakupu. Może być ona wyśmienitym prezentem dla tych, z którymi współpracujemy oraz sposobem upowszechniania w naszych środowiskach piękna i głębi pallotyńskiej duchowości. Naszą publikację można nabyć w Instytucie Pallottiego, koszt: 25 zł.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie promujące naszą nowo wydaną książeczkę. Odbędzie się ono w dniu 11 czerwca br. (niedziela) w Konstancinie-Jeziornie. Szczegółowy program zostanie przesłany wkrótce.

Ks. Mariusz Małkiewicz SAC

S. Monika Cecot SAC

 
WARTO WŁĄCZYĆ SIĘ
WARTO POSŁUCHAĆ
WARTO WIEDZIEĆ
Reklama