Facebook

postheadericon PSNE: Ewangelizacja w Niemczech

Ewangelizacja-w-Niemczech.jpgW niedzielę 21 maja 2017 roku, miała miejsce kolejna zagraniczna misja ewangelizacyjna Pallotyńskiej Szkoły Nowej Ewangelizacji. Tym razem kroki ewangelizatorów skierowane zostały do niemieckiego Bad Windsheim (k. Norymbergii).

Wieczorna Msza Święta zgromadziła w kościele św. Bonifacego wielu Polaków przebywających na emigracji, ale także Niemców, którzy dzięki tłumaczeniu, mogli łączyć się we wspólnej modlitwie. Ksiądz Krzysztof Kralka SAC w homilii zapraszał do życia w prawdzie i radykalizmu żywej wiary, która będzie pociągała innych do Boga. Po Mszy Świętej ks. Kralka SAC i ks. Krzysztof Morawik SAC modlili się o przemianę serc i odnowę wiary dla przybyłych osób. Spotkanie ewangelizacyjne zakończyła modlitwa o uzdrowienie, w której Bóg potwierdzał naukę znakami.

Kolejna zagraniczna misja ewangelizacyjna była dla naszej Pallotyńskiej SNE okazją do poszerzania horyzontów i przybliżenia sytuacji Kościoła w Niemczech, a przede wszystkim szansą, by nieść Boga żywego drugiemu człowiekowi – w sposób szczególny tak bardzo zagubionemu w Europie Zachodniej. Owoce ewangelizacji zawierzamy Panu!

Marta Mendrek

 
WARTO WŁĄCZYĆ SIĘ
WARTO POSŁUCHAĆ
WARTO WIEDZIEĆ
Reklama